Wygląda na to, że mogłabyś zarabiać w branży beauty nawet

1500 - 3000 zł!

Mamy dla Ciebie Twój

spersonalizowany plan rozwoju!

Skontaktuje się z Tobą Łowca Talentów i pokaże jak dojść do takich zarobków!

Dodatkowo będziesz miała szansę:

Zobacz, z czego już korzystają dziewczyny, które zdecydowały się odebrać telefon od Łowcy Talentów

Wyzwania makijażowe

Będziesz miała szansę wziąć udział w wyzwaniach makijażowych, co 2 tygodnie mierząc się z innym tematem. Co dwa tygodnie wyróżniamy najlepsze sześć prac, a wyróżnione uczestniczki otrzymują tzw. wirtualną szminkę, które w większej liczbie można wymieniać na nagrody warte kilkaset złotych.

Polecajki kosmetyczne

Będziesz mogła polecać lub prosić o polecenia kosmetyków na konkretną potrzebę w specjalnie stworzonym do tego wątku.

Ankiety i dyskusje

Będziesz brała udział w ankietach, otrzymywała dodatkowe materiały uzupełniające i staniesz się częścią żywej grupy pasjonatek makijażu!

Makeup Feedback

Każdym swoim makeupem (własnym lub stworzonym na koleżance, klientce czy rodzinie) będziesz mogła podzielić się z innymi prosząc o feedback. Zawsze dobrze widzieć, co inni zrobiliby lepiej, a co wyszło ci zachwycająco! Konstruktywna krytyka zawsze w cenie.

Bezpłatne zoomy z ekspertkami

Jako uczestniczka grupy będziesz miała wstęp na dwa bezpłatne zoomy makijażowe prowadzone przez ekspertki #UpiększamyPolki - Angelikę Rzepkę, wizażystkę która w rok odmieniła swoje życie i stworzyła zyskowny biznes oraz Gabrielę Pyclik - czeladnika wizażu i stylizacji pracującego przy sesjach zdjęciowych i eventowych gwiazd. Zoomy to poszerzenia kursów o zagadnienia najczęściej poruszane przez uczestniczki Akcji, najbardziej popularne techniki makijażowe i tajemną wiedzę zawodowych makijażystek.

Czekaj na kontakt od Łowcy Talentów!

Nie musisz odbierać - ale wtedy dużo stracisz.

Weź przykład z setek kobiet, które tak jak Ty wypełniły ten quiz i teraz zarabiają w branży beauty!